Opinie

Nigdy wcześniej nie robiłem badań psychometrycznych. Jestem naprawdę zaskoczony mocą tego typu narzędzi. Opis wyniku zaskoczył mnie trafnością a jednocześnie wyjaśnił mi wiele na temat mojego postrzegania świata, moich wyborów i tego jak odbieram innych. Polecam sesje z Małgosią, jest utalentowana, działa z pasją, ma ogromną wiedzę ale wyczuwam też świetną intuicję.
KRZYSZTOF ANTKOWIAK – PIANISTA, WOKALISTA, KOMPOZYTOR

Coaching u Małgosi zmotywował mnie do podejmowania dobrych dla mnie decyzji. Udało mi się osiągnąć założony cel, w który nie wierzyłam. Małgosia jest rzetelnym i inspirującym coachem. MARTYNA CHLEBOSZ – LEKARZ, TRIATHLONISTKA

Badanie FRIS® pomogło mi zrozumieć motywy dotychczasowych działań, które często były dla mnie zagadką oraz źródłem niepowodzeń, co mnie frustrowało.
Praca z trenerem dała mi radość z bycia sobą, a co za tym idzie – zgodę na swoje braki, której wcześniej nie miałam, i której brak hamował jakiekolwiek działania.
GRAŻYNA NIECIECKA – GRAFIK KOMPUTEROWY 

Małgorzatę cenię za dużą wrażliwość, wyczucie, uważność, wsparcie i to, że poszła „za mną”, niczego w procesie coachingu nie narzucając. Zdecydowanie polecam jej usługi, jest profesjonalna, konkretna, doświadczona, z ogromnym wyczuciem i wiedzą.
KAROLINA – PSYCHOLOG

Po badaniu FRIS® czuję pojednanie z ‘Ja’ i uwolnienie się od mylnych wyobrażeń na swój temat. Ta wiedza oznacza ogromną wewnętrzną siłę.
JOANNA BREWEE – CONSULTANT, ACCENT JOBS, BELGIA

W coachingu z Małgorzatą zrozumiałam mechanizmy mojego działania i nauczyłam się wykorzystywać moje mocne strony. Ale przede wszystkim odkryłam, że to co postrzegałam za słabe strony to moje najmocniejsze punkty! Przestałam być dla siebie surowym sedzią i wzmocniłam swoją pewność siebie w biznesie. Małgorzata posiada niezwykłą umiejętność obserwacji, słuchania, formułowania pytań, informacji zwrotnych i wyciągania mocnych stron na światło dzienne. PAULINA TCHÓRZEWSKA – WŁAŚCICIEL AGENCJI NIERUCHOMOŚCI

Coaching u Małgosi pomógł mi z innej perspektywy spojrzeć na moje mocne strony, spowodował, że pozwalam sobie na bycie sobą, zaufałam sobie i widzę w tym dużą wartość. Małgosia rozmową oraz własnym przykładem naprowadziła mnie na inne tory myślenia. Wykonuje wspaniałą pracę, która wnosi wielką wartość w życie innych. MARTA TRACZYK